© 2019 by Walkers on the Moon

For the third time, the photographic duo Walkers on the Moon is coming with a calendar. This brand new calendar, carrying beautiful number 2020, we decided to make highly exclusive. Twelve beautiful models together with us wrote a spicy story called Naked stories.  The title itself may give you a hint that no clothes are included. As a thread connecting the whole story will be authentic clippings with the slushy-romance book's sentences. We took them out of the context and gave them a whole new meaning. 

 

All photos are taken classically on film. We used cameras older than half of the century. Everything else is made by us. That's how we like to do it. 

***

Už potřetí přichází fotografické duo Walkers on the Moon s autorským kalendářem. Ten s číslovkou 2020 jsme se rozhodli udělat opravdu exkluzivní. Dvanáct krásných modelek spolu s námi napsalo pikantní příběh nazvaný Naked stories. Na sobě přitom neměly ani kousek látky.

Jako nit se kalendářem vinou autentické ústřižky z červené knihovny, věty, které jsme si dovolili vytrhnout z kontextu a dát jim úplně nový rozměr.

Všechny snímky jsou pořízené klasickou cestou, na film, fotoaparáty, starými přes půl století. Ruční práce. Tak to máme rádi. A protože si myslíme, že se nám to opravdu povedlo, rádi bychom k vám kalendář dostali v co nejkrásnější podobě. Formát A2, kvalitní tisk... Prostě něco, co vám opravdu ozdobí interiér, vzbudí pozornost a ještě dlouho po roce 2020 tím budete rádi listovat. Přitom ale nechceme nasazovat příliš vysokou cenu. Řekli jsme si proto, že zkusíme oslovit vás, naše fanoušky, pro které to ostatně všechno děláme. Můžete si kalendář koupit zde v eshopu a nebo nás podpořit na Startovači. Děkujeme. Termín odeslání zásilek je nejpozději 10. prosince 2019, nejspíš to ale stihneme o pár týdnů dřív. ;-))

Naked Stories. 2020 calendar

365,00 KčCena
  • Kalendář je v tisku, termín dodání byl stanoven na 26.11., odesíláme tedy hned po tomto datu.

    ***

    The calendar is supposed to be printed by the end of October. We expect that we might send it earlier, but to be on the safe side, we claim the 10th of December as the last date. Thus we should still make it until Christmas.

  • Kalendář je téměř hotový. Proces výroby a všechno okolo je ale náročné, proto jsme se letos osmělili a troufáme si oslovit naše fanoušky formou kampaně na Startovači. Můžete si tam kalendář koupit v předprodeji, připravili jsme ale řadu exkluzivních odměn, které jinde nenajdete. Plakáty, ručně vyvolané fotky, pohledy... Budeme vám moc vděčni, když nás podpoříte.